Oktay Kaynarca Fan CLub
Oktay Kaynarca Fan CLub
Oktay Kaynarca Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oktay Kaynarca Fan CLub

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Oktayyy Adlı Üye Banlanmıştır
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:15 pm tarafından ~Strawb£rry~

» Mehmet Akif Alakurt Biyografi
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 9:28 pm tarafından ~Roshy~

» Bana Sormak İstedikleriniz
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:09 pm tarafından ♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥

» Bana Şiirleriniz
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:09 pm tarafından ♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥

» Bana hediyeleriniz

» ♥ Benim Hakkımda Ki Düşünceleriniz ♥
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 2:12 pm tarafından ♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥

» Yeni Kuralımız
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 12:10 pm tarafından ♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥

» Pişşt Gir İçeri Neler Var Neler=)
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 1:02 pm tarafından ~Strawb£rry~

» İstekler İçin İçeri Girin
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 7:01 pm tarafından ♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥

En iyi yollayıcılar
♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış Bar_leftİsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_voting_barİsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış Bar_right 
~Strawb£rry~
İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış Bar_leftİsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_voting_barİsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış Bar_right 
Oktay!!!
~Roshy~
emel&oktay

İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış

2 posters
YazarMesaj
♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥
Admin
Admin
♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥

İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış Empty
MesajKonu: İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış   İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 6:25 pm

benim yarim ondan ayrilmis

Ah hiç mi aklın

Ya benim olmadın bana yanmadın

Yazdım senide o benim kara deftere

Yanarım yıllara sorarım aylara

Gençliğim bin parça öyle sandım

Kızmayın siz bana kizmayin sakin ama

Bilseniz ne oldu bundan sonra

(Verdigim sözümü tutamadim, kizmayin)

Benim yarim ondan ayrılmış

Tıpış tıpış yine bana geliyor

Onun için yandım öpücüğüne kandım

Verdiğim sözü sattım
http://oktaykaynarcafan.yetkinforum.com
~Strawb£rry~
Admin
Admin
~Strawb£rry~

MesajKonu: Geri: İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış   İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 6:25 pm

saol cnm
http://oktaykaynarcafan.yetkinforum.com/memberlist.forum
♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥
Admin
Admin
♥ OKTAY ♥ KAYNARCA ♥

MesajKonu: Geri: İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış   İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış I_icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 6:26 pm

önemli değil
http://oktaykaynarcafan.yetkinforum.com

İsmail Yk Benim Yarim Ondan Ayrılmış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsmail Yk Ah Benim Olsan
» Ozan Şekerim Benim
» İsmail Yk Çalkala
» İsmail Yk 90 60 90
» İsmail Yk Bir Dudak Ver